İnsan Vücudu Testleri


İnsan Vücudu Testleri
Download on the AppStore Click here to request a review of this app

  • App Store Info

Description

Vücudunuz olağanüstü bir sisteme sahiptir. İnsan vücudu, vücudu dengede tutmak için bir arada çalışan ve organ sistemleri adı verilen organ gruplarından oluşmaktadır.
İnsan vücudunun ana birimi hücredir. Hücreler ve hücreler arası maddeler birleşerek dokuları oluşturur. Dokular, biçimsel ve işlevsel birimler olan organları oluştururlar. Fizyolojik olarak aynı işlevi gören yapısal organ birlikleri de vücudun sistemlerini meydana getirir.

İlk ve orta öğretim öğrencileri ile lise seviyesindeki öğrenciler için hem okullarındaki sınavlarda hem de geçiş sınavlarında başarılarını artırmak için yararlanabilecekleri bir uygulamadır.
Bunun yanısıra anatomi ve fizyoloji konularına ilgi duyan tüm öğrenci ve profesyoneller basit ve etkin bir uygulama arayüzü ile insan vücudu hakkında ne kadar bilgi sahibi olduğunu öğrenebilir ve kendilerini geliştirebilirler.

ÖZELLİKLER
- Dilediğiniz heryerde test çözebilirsiniz. İnternet bağlantısı gerektirmez.
- Çoktan seçmeli ve Doğru/Yanlış olmak üzere 2 tip test bulunmaktadır.
- Testi çözerken anlık olarak başarı performansınızı takip edebilirsiniz.
- Cevaplamak istemediğiniz soruya yanıt vermeden geçebilirsiniz.
- Yanıtladığınız sorunun doğru veya yanlış olduğunu testin tamamlanmasına gerek olamadan anlık görebilirsiniz.
- Test geçmişinizde cevapladığınız soruları ve yanıtlarını görebilir, dilerseniz sorunun doğru cevabını öğrenebilirsiniz.
- Test istatistiklerinize dilediğiniz zaman genel bakış atabilirsiniz.
- Performansınızı test tipine göre detaylı olarak istatistiki bilgiler halinde öğrenebilirsiniz.

Screenshots

Screenshot 1 of 10 Screenshot 2 of 10 Screenshot 3 of 10 Screenshot 4 of 10 Screenshot 5 of 10 Screenshot 6 of 10 Screenshot 7 of 10 Screenshot 8 of 10 Screenshot 9 of 10 Screenshot 10 of 10