Hey Pungi!


Hey Pungi!
Download on the AppStore Click here to request a review of this app

  • App Store Info

Description

Çocuklar İçin Heyecan Verici bir Kitaplık ve Eğitici Oyunlar

Açıklama:
Hoş geldiniz! Çocuklarınız için eğlenceli ve öğretici bir dünya sunan bu harika uygulamayı keşfedin. 3-8 yaş arası, okulöncesi çocuklar için tasarlanmış bu uygulama, resimli ve seslendirilmiş bir çocuk kütüphanesi, eğlenceli oyunlar, yaratıcı sorular ve dil öğrenme oyunlarıyla dolu!

Ana Özellikler:
Göz Alıcı Çocuk Kütüphanesi:
Çocuklarınıza harika hikayelerin ve masalların tadını çıkarmaları için renkli ve büyüleyici bir kütüphane sunuyoruz. Her öykü, seslendirme ve göz alıcı resimlerle hayata geçiyor. Uzmanların, pedagojik onayından geçmiş sayısız hikaye sizleri bekliyor.

Eğitici Oyunlar:
Uygulamamız, çocuklarınızın eğlenirken öğrenmelerini sağlayan interaktif eğitici oyunlar içerir. Matematik, dil becerileri ve problem çözme yeteneklerini geliştirmek için özel olarak tasarlanmış bu oyunlar, çocuklarınızın zihinsel gelişimine katkıda bulunur.

Aile Zamanı İçin Yaratıcı Sorular:
Uygulamamız, kaliteli aile zamanı geçirmenize yardımcı olacak yaratıcı sorular içerir. Çocuklarınızla birlikte cevaplanacak bu sorular, aile bağlarını güçlendirmek ve birlikte keyifli anlar yaşamak için harika bir fırsat sunar. Bu soruların doğru cevabı yok, amaç eğlenmek ve hayalgücünün sınırlarını zorlamak!

Dil Öğrenme (ya da İngilizce Öğrenme) Oyunları (PungiLingo):
Artık ingilizce öğrenmek çok daha eğlenceli! Dil oyunlarımız, çocuklarınızın yeni bir dili oyun oynamayarak keşfetmelerine ve öğrenmelerine yardımcı olur.

Neden Bu Uygulamayı Seçmelisiniz?
Bu uygulama, çocuklarınıza eğlenceli ve öğretici bir deneyim sunmanın yanı sıra ailece keyifli vakit geçirmenizi sağlar. Zihinsel gelişim, dil becerileri ve aile bağlarını güçlendirmek için tasarlandı. Üstelik tüm içerikler psikolojik gelişim süreçlerine uygun olarak hazırlandığı için güvenli ekran sunar.
Zihinsel, sosyal, bireysel, özbakım becerilerinin kazınımına yardımcı olmasının yanı sıra, farkındalık, doğa- hayvan sevgisi, keşif merak duygusu, bilim sevgisi gibi sayısız konuda gelişimine katkı sağlar.

Eğitim ve eğlenceyi bir araya getiren bu uygulamayı keşfedin ve çocuklarınızın dünyasını renklendirin!

Screenshots

Screenshot 1 of 8 Screenshot 2 of 8 Screenshot 3 of 8 Screenshot 4 of 8 Screenshot 5 of 8 Screenshot 6 of 8 Screenshot 7 of 8 Screenshot 8 of 8